DAVET


Değerli Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ailesi,

Dernek Yönetim Kurulu olarak bölgesel temsilciliklerimizin önderliğinde bilimsel toplantılara devam etmekteyiz. Bu kapsamda 31 Ağustos ve 1 Eylül 2019 tarihlerinde, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından gerçekleştirilen Sivas Kongresi'nin 100. yılında 'Yanık Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar' konulu toplantı yapılacaktır.

Derneğimizin Orta Anadolu Bölge Temsilciliği tarafından Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Kampüsü'nde düzenlenecek olan toplantıya Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı ev sahipliği yapacaktır.

Multidisipliner tedavi yaklaşımının bir gereklilik olduğu yanık travmasının tüm detaylarıyla ele alınacağı bu toplantıda yanık travmasının takip ve rehabilitasyon süreci, cerrahi tedavisi, güncel tedavi yaklaşımları gibi birçok konuyla ilgili bilgi ve deneyim aktarımları yapılacaktır.

Ayrıca, Sivas şehrinin tarihi dokusunu daha iyi gözlemleyebilmek adına planlanan sosyal programlar ile kaliteli vakit geçirmek ve günün yorgunluğunu atmak amaçlanmaktadır.

Yanık travmasını Sivas'ta tüm detaylarıyla ve değerli katılımlarınızla tartışmak dileğiyle...

Dr. Sühan Ayhan
TPRECD Başkanı
Dr. Şükrü Yazar
Bilimsel İşler Sorumlusu
Dr. Yalçın Yontar
Bölge Temsilcisi
Gelecek Etkinlikler

Geçmiş Etkinlikler