DAVET


Değerli Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ailesi,

Yönetim kurulumuzun belirlediği Bölge Temsilciliklerinin gerçekleştirdiği bölgesel toplantılar, bilimsel içeriği ve katılım sayısı ile her toplantıda biraz daha ilgi çekici hale gelmektedir. Bugüne kadar yapılan toplantılarda özellikli konular başlık olarak belirlenerek hem ilgi artırılmış hem de bilgi alışverişi yapılabilmesi için çok özel ortamlar oluşturulmuştur. Bu bağlamda Doğu Karadeniz Bölge Temsilciliğinin 4-5 Ekim 2019 tarihinde Trabzon’da gerçekleştireceği bölgesel toplantı, son zamanlarda üzerinde oldukça tartışılan “Migren Cerrahisi” konusunda olacaktır.

Toplantı, Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesinde Sahil Tesislerinde gerçekleştirilecektir. Bu tesis kendi bünyesinde bulundurduğu otel, restoran ve toplantı salonu ve havaalanına çok yakın olması gibi güzel özellikleri nedeniyle tercih edilmiştir. Toplantıya Karadeniz Teknik Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı ev sahipliği yapacaktır. Toplantıda migrene yönelik medikal ve cerrahi tedavi dahil bütün konular konuşulacak ve sunumlar ameliyat videoları ile desteklenecektir.

Bu toplantıda, bugüne kadar yapılan diğer toplantılardan farklı olarak 10 tane ile sınırlandırılmış sözlü sunu da kabul edilecek ve toplantı TTB kredilendirmesine alınacaktır.

Ayrıca bir günlük bilimsel toplantının ardından ikinci gün sosyal program dahilinde katılımcılarımıza mutlu ayrılacaklarını umduğumuz bir gezi planı oluşturulmuştur.

Plastik cerrahinin önünde yeni ufuklar ve kullanım alanları açan “Migren Cerrahisi” toplantısında buluşmak üzere hepinizi Trabzon’a bekliyoruz.

Dr. Sühan Ayhan
TPRECD Başkanı
Dr. Şükrü Yazar
Bilimsel İşler Sorumlusu
Dr. Naci Karaçal
Bölge Temsilcisi
Geçmiş Etkinlikler